KONST / Litografier / Litografiskt blad 14256568
nr 1425 6568
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
Litografiskt blad, Ej signerad, yttermått inklusive ram: 39x29cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:44:55
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Henri de Toulouse-Lautrec
Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec